Vyplacení exekuce


S ručením vlastní nemovitostí nebo nemovitostí třetí osoby


Buďte si jisti, že vaši věřitelé nespí. Nepříjemnou situaci budeme řešit okamžitě, postaráme se o veškerou agendu potřebou k ukončení exekuce. Odhad ceny vaší nemovitosti a podpis smlouvy může proběhnout do jednoho týdne.

Vyřídíme za vás závazky vůči věřitelům, máme bohaté zkušenosti s vyjednáváním se soukromými finančními společnostmi i státními institucemi. Vyplatíme za vás exekuce až do výše 5 000 000 Kč.

Splácení si můžete rozložit od 1 do 15 let.
Ručit můžete vlastní nemovitostí nebo nemovitostí třetí osoby, např. rodinných příslušníků nebo dobrých přátel. Ručit lze bytem, rodinným domem, chatou, pozemkem, obchodním prostorem... Nejste si jistí, jak můžete ručit? Kontaktujte nás.

Všechny náklady spojené se smlouvou jsou uvedeny v sazebníku poplatků. Přesvědčte se sami a kontaktujte nás. Žádné poplatky předem neplatíte! Zdarma spolu projdeme vaše možnosti a navrhneme ten nejvýhodnější způsob vyplacení exekuce.

Zdarma vytvoříme kalkulaci na míru odpovídající vašim možnostem a potřebám. Vše vyřídíme v pohodlí vašeho domova, nemusíte čekat ve frontách, cestovat, a ztrácet tak svůj drahocenný čas. Před podpisem s vámi celou smlouvu projdeme krok po kroku a vše dopodrobna vysvětlíme. Žádné poplatky předem neúčtujeme. Poskytujeme profesionální poradenství po celou dobu splácení. Neúčtujeme žádné poplatky za předčasné splacení.

(obsahuje měsíční poplatek za správu půjčky 290 Kč), poplatek za uzavření smlouvy 9 000 Kč splatný při podpisu smlouvy, poplatek za ověření vhodnosti předmětu zástavy 5 000 Kč splatný při podpisu smlouvy (je stanoven individuálně), poplatek za vyplacení exekuce 5 000 Kč splatný při podpisu smlouvy, RPSN 21,3 % p.a. Celková částka splatná spotřebitelem 658 840 Kč. Klient by měl uzavřít pojištění pro případ smrti a pojištění nemovitosti u libovolného finančního ústavu.


Stojí za to vědět..

Krátkodobá půjčka
na cokoliv

Získejte bezúčelovou půjčku
s úrokem jako
v bance.

Výhodná půjčka
na cokoliv

Získejte bezúčelovou půjčku
a splátky si rozložte
až na 20 let

Spojení půjček za
účelem snížení splátek

Máte mnoho půjček? Díky
Bona půjčce ušetříte
tisíce korun

Rádi vám
poradíme

Přečtěte si odpovědi na
časté dotazy nebo nás
kontaktujte.